Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
 • ден MKD
 • € EUR

Vans Old Skool White Mono

5,850 ден

SHARE

Опис

 • Material and care

  • Upper: 
   Genuine leather – Full grain leather,
   Fabric – Fabric
  • Sole: 
   Rubber
  • Insole: 
   Textile
  • Lining: 
   Textile
   • Size and fit

    • Sole thickness: 
     2,5 cm
    • Shoe’s weight (smallest size): 
     280 g
    • Total height: 
     9,5 cm

Specifications

Бренд

Број EU

40, 40.5, 41, 42.5, 44, 44.5, 45, 46, 47

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени