Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Vans Old Skool Black

5,790 ден

SKU: VN0A3WKT5WU1 Категории , , , , Ознаки: , , , ,
SHARE

Опис

The first to bear the iconic side stripe, the Vans Suede/Canvas Old Skool is a low top lace-up shoe. It is lined, has padded collars for comfort, re-enforced toecaps to withstand repeated wear, and features the Vans signature waffle outsole for a firmer grip.

Specifications

Бренд

Број EU

40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46, 47

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени