Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

RADIATING LOVE SS SLIM GRAPHIC TEE

775.00 ден

SKU: 10025493-A01 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Измери се!

ГолеминаГради (cm)Струк (cm)Колкови (cm)
XXS74-7861-6380-84
XS79-8363.5-65.585-89
S84-8866-6990-94
M89-9370-7495-99
L94-9875-79100-104
XL99-10380-83.5105-109
XXL104-10884-87110-114
Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени