Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Slip-on Classic Checkerboard

3,885 ден-30% OFF

SHARE

Опис

First introduced in 1977, the Vans #98-now known as the Classic Slip-On—instantly became an icon in Southern California. Fast forward to today, and the Classic Slip-On is known worldwide for its comfortable silhouette, easy wearability, and beloved design. Featuring the iconic Vans checkerboard print, the Classic Slip-On is an everyday essential with true “Off The Wall” style. This slip-on shoe also includes low profile canvas uppers, supportive padded collars, elastic side accents, and signature rubber waffle outsoles.

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени