Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

НОВОСТИ

ШТО Е НОВО? ШТО Е ТРЕНД?

ПАТИКИТЕ КОИ НИКАДЕ НЕ ПОМИНУВААТ НЕЗАБАЛЕЖАНИ – RUN STAR MOTION

Да се пронајдат совршените впечатливи патики навистина не е лесна работа. Да се најде тој баланс помеѓу комфорот, сензибилноста на „уличниот“ стил и дизајнот од кој „боли глава“! Но, потрагата завршува тука- CONVERSE ги лансираше Run Star Motion моделите кои се баш она што го барате, а и повеќе од тоа! Најновите дизајни од Motion […]

CONTINUE READING ПАТИКИТЕ КОИ НИКАДЕ НЕ ПОМИНУВААТ НЕЗАБАЛЕЖАНИ – RUN STAR MOTION

КОГА СРЦЕТО ТИ ЖИВЕЕ НА ПЛАНИНИТЕ, А НОЗЕТЕ ТИ СЕ ВО ГРАДОТ, НОВАТА КОЛЕКЦИЈА НА CONVERSE MOUNTAIN CLUB ПОТПОЛНО ЌЕ СЕ СОВПАДНЕ НА ТВОЈОТ КАРАКТЕР….ВЕЌЕ СЕ ВО @ARTHURS ПРОДАЖНИТЕ МЕСТА И ОНЛАЈН

Не можеме да го избегнеме овој период од годината. Независно дали трчаш до кола, или по автобус, ладното и влажно време е секојднена реалност овие денови, а ако сакаш да шеташ и истражуваш во природа, тоа е се дуплира. Затоа Converse  ви ги претставува новите Converse Mountain Club колексцијата кои се српемни,  на днеено ниво,  […]

CONTINUE READING КОГА СРЦЕТО ТИ ЖИВЕЕ НА ПЛАНИНИТЕ, А НОЗЕТЕ ТИ СЕ ВО ГРАДОТ, НОВАТА КОЛЕКЦИЈА НА CONVERSE MOUNTAIN CLUB ПОТПОЛНО ЌЕ СЕ СОВПАДНЕ НА ТВОЈОТ КАРАКТЕР….ВЕЌЕ СЕ ВО @ARTHURS ПРОДАЖНИТЕ МЕСТА И ОНЛАЈН

ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА, @LEGEND ЧОРАПИ ЕКСКЛУЗИВНО ВО ARTHURS

Супер откачени Legends чорапи генијалени за подарок или одличен стајлинг, веќе во сите продажни места на Артурс!!! Legends чорапите настанаа како startup и преку ноќ ги покорија гардероберите. Нивините основачи сакаа промена на статусот на спордниот дел од облеката која од секогаш ја имаа чорапите. Едноличниот избор на бели, сиви и темни чорапи ги фрустрираше […]

CONTINUE READING ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА, @LEGEND ЧОРАПИ ЕКСКЛУЗИВНО ВО ARTHURS
Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0