Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Slip-on Classic Checkerboard ComfyCush

3,490 ден-30% OFF

SHARE

Опис

Vans has reinvigorated the Classic Slip-On silhouette with comfort technology ComfyCush, giving the Classic ComfyCush Slip-On a first-class fit that feels like walking on a cloud. A co-molded construction of foam and rubber is the perfect combination of both comfort and grip, rubber outsoles offer durability and traction, and new moisture-wicking lining materials are featured throughout the interior of the shoe. While newly constructed 6 oz canvas uppers focus on tongue stabilization, simplified one-piece interiors and added arch support provide an experience where comfort is vital.

Composition: Canvas

 

Specifications

Бренд

Број EU

36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени