Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Converse Vented Short Grey

1,145.00 ден

SKU: 13760c-035 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

  • Side pockets for valuables
  • Elastic waistband with drawstring
  • Classic Logo on the leg
  • Fashionable and casual fit
  • Soft cotton blend

Specifications

Бренд

Големина облека

S, XL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени