Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ERA I love VANSло

1,876.00 ден

SKU: VN0A38FRVP5 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Specifications

Бренд

Материјал

Платно

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40.5

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени