Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Men’s Quickdry Shorts Black

1,295 ден-50% OFF

SKU: 10003459-A01 Категории , , ,
SHARE

Опис

96% poliamid, 4% elastin

The Converse Shield Men’s 7″ (18cm approx.) Shorts are made with breathable, water-wicking fabric to help keep you cool, dry and comfortable all day long.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 1

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени