Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Vans Authentic

4,050 ден-30% OFF

SHARE

Опис

Born in Anaheim, California in 1966, the Authentic is the original Vans heritage style. Originally known as Vans #44 Deck Shoes, the Authentic became an immediate cult icon, and has embodied our “Off The Wall” attitude ever since.

Constructed with a simple lace-up profile, the Vans Collage Authentic combines our classic low top shoe with a collage of prints and our signature logo repeated along the sidewalls. This time-honored silhouette also features sturdy textile uppers, metal eyelets, and signature rubber waffle outsoles.

• Vans’ original low top shoe
• Lace-up closure
• Sturdy textile uppers
• Allover collage print
• Signature rubber waffle outsoles
• 4 metal eyelet lace rows for sizes 36-39
• 5 metal eyelet lace rows for sizes 40 and up

Composition: TEXTILE, RUBBER

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени