Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Slip-on Poppy Checkerboard Black

4,470 ден-30% OFF

SKU: VN0A5KXIBML1 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

A low profile slip-on shoe, the Classic Slip-On Platform has elastic side accents and padded collars for extra comfort. It also features platform sidewalls, the Vans flag label and signature waffle outsoles for firmer grip. A checkerboard and floral pattern completes the look.

COMPOSITION & CARE

Colour :
POPPY CHECKERBOARD BLACK/MULTI

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени