Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

TODDLER SLIP-ON V BERRY (19-26)

2,793 ден-30% OFF

SKU: VN0005WHREB1 Категории , , , , , ,
SHARE

Опис

OVERVIEW
The Infant Checkerboard Slip-On V Crib, redesigned for a perfect fit in the style of the original Classic Slip-On, has been constructed especially for our littlest ones with side hook-and-loop closures, heel pulls, and elastic accents for easy on-and-off access. In keeping with the “Off The Wall” fun, a new print on the outsole mimics the iconic Vans waffle sole, and the addition of a Vans heel scab completes the classic look. This Slip-On shoe is made with canvas and suede uppers featuring a timeless checkerboard print. • Vans’ iconic Slip-On shoe made for infants • Side hook-and-loop closures • Heel pull tabs • Elastic accents • Sturdy canvas and suede uppers • Signature Vans checkerboard print • Outsole print that mimics the classic Vans waffle sole

Specifications

Бренд

Број EU

19, 20, 21, 21.5, 22, 22.5, 23.5, 24.5, 25, 25.5, 26

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени