Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

TODDLER GARDEN PARTY SK8-MID (19-26.5)

3,010 ден-30% OFF

SKU: VN0007Q4BM01 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Toddler Garden Party Sk8-Mid Reissue V Rabbit reimagines our legendary reissued mid top by swapping traditional laces for double hook-and-loop closures. Featuring a bunny rabbit peeking out from behind the sidestripes and a cotton ball tail at the heel, this unique style provides a fun new look and an easy, secure fit that will keep your little one comfortable all day. Reinforced toecaps, supportive padded collars, and signature rubber waffle outsoles maintain the Sk8-Mid Reissue V’s classic appeal.

• Vans’ legendary Sk8-Hi aesthetic reissued in a mid top shoe
• Double hook-and-loop closures
• Durable canvas uppers
• Bunny rabbit details
• Reinforced toe caps
• Supportive padded collars
• Signature rubber waffle outsoles

Specifications

Бренд

Број EU

19, 20, 21, 21.5, 22, 22.5, 23.5, 24, 24.5, 25, 25.5, 26, 26.5

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени