Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Run Star Hike Platform Foundational Leather White

7,990 ден

SKU: A04293C Категории , , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

LIMITLESS LEATHER

Fluid expression fuses with modern details to bring the coveted Run Star Hike to life. Built to stand up to colder weather with a comfortable leather upper, these innovative platforms don’t skip a beat on individuality. Go on—make moves.
PRODUCT DETAILS
  • High-top platform shoe with leather upper
  • EVA cushioning for all-day comfort
  • Infused with leather for a modern take on the classic style
  • Saw-tooth rubber sole for a bold look
  • Classic All Star ankle patch

Specifications

Бренд

Број LU

37 (4.5), 37.5 (5), 38 (5.5), 38.5 (6), 39 (6.5), 40 (7), 40.5 (7.5), 41 (8)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени