Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Chuck 70 AT-CX High Top Mono Black

7,390 ден

SHARE

Опис

BOLDLY GO.

This fall, the Chuck 70 AT-CX keeps it simple in mono. The colours may be toned-down, but the adventurous style is as bold as ever. With CX comfort and a trek-ready build inspired by retro hiking styles, the Chuck 70 AT-CX was designed for the always wondering, always wandering creative explorer.

Details

  • High-top boot with 12oz polyester canvas upper
  • CX sockliner with a lightweight CX midsole for all-day comfort
  • Hiking boot inspired TPU Bosey toe for durability
  • Diamond lugged outsole for traction on a variety of surfaces
  • Durable cotton laces

Specifications

Бренд

Број ASU

6.5 (39.5), 7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46), 12 (46.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени