Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

LONG SLEEVE BUTTON DOWN Black

3,010 ден-30% OFF

SKU: 10023803-A01 Категории , , ,
SHARE

Опис

BUTTON UP. DRESS DOWN.
Made for tricky transitional weather, this easy button-down was made to be layered. Cotton twill collar, button front, and front patch pockets create that classic menswear look. With a woven Converse label on the left chest pocket for a workwear-inspired touch.

• Standard fit, cotton twill button-down
 • Two front patch pockets for style and storage
 • Button cuffs let you adjust at the wrist
 • Woven Converse label at left chest
 • Durable ripstop fabric

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени