Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Bold Word Pullover Hoodie BLACK

2,790 ден-30% OFF

SKU: 10024005-A01 Категории , , Ознака:
SHARE

Опис

ALL STAR SENSE

Your classic French Terry pullover, brought to life with a sensory-inspired graphic. A cozy kanga pocket gives you classic comfort, while a cross of flocking and rubber ink creates a bold wordmark logo to add new dimension to your style.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic fit, pullover hoodie
  • Color-popped Converse graphic for a dynamic look
  • Flocked rubber ink graphic for durability and flexibility
  • Drawcord adjustable hood
  • 72% COTTON, 8% COTTON (ORGANIC), 9% POLYESTER, 11% POLYESTER (RECYCLED)

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени