Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Kids Authentic Wild Como Blue/Multi (27-34)

2,583.00 ден-30% OFF

SKU: VN0A3UIVBER1 Категории , , , Ознака:
SHARE

Specifications

Бренд

Број EU

27, 27.5, 28, 29, 30, 30.5, 31, 31.5, 32, 32.5, 33, 34

EUCM
2716.5
27.516.5
2817
2917.5
3018
30.518.5
3118.5
31.519
3219.5
32.520
3320.5
3421
34.521.5
3522
Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени