Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

WILD CAMO SK8-MID REISSUE HOOK AND LOOP (27-34)

3,143 ден-30% OFF

SKU: VN0A38HHBER1 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Kids Wild Camo Sk8-Mid Reissue V reimagines our legendary reissued mid top by swapping traditional laces for double hook-and-loop closures. Featuring durable suede and textile uppers with a unique take on the camouflage print, this sidestripe style maintains its classic appeal while providing an easy, secure fit that will keep you comfortable all day. The Kids Sk8-Mid Reissue V also includes reinforced toecaps, supportive padded collars, and signature rubber waffle outsoles.

• Vans’ legendary SK8-Hi® aesthetic reissued in a mid top shoe
• Double hook-and-loop closures
• Durable suede and textile uppers
• Animal camouflage print
• Reinforced toe caps
• Supportive padded collars
• Signature rubber waffle outsoles

Specifications

Бренд

Број EU

27, 27.5, 28, 29, 30, 30.5, 31, 31.5, 32, 32.5, 33, 34

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени