Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Cold Fusion Chuck Taylor All Star Winter Red

4,750 ден-30% OFF

SKU: 171440C Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

The ultimate in weather protection comes in the form of our lined, counter climate boot. This performance design starts with a waterproof leather build and moisture-wicking laces that keep feet dry. The protection continues on the inside, with a waterproof, warm interior lining that protects against the cold. A traction outsole keep you stable on slick surfaces, while an OrthoLite sockliner maintains comfort through it all.
PRODUCT DETAILS
  • High top waterproof leather boot, with a gusseted tongue to keep out the elements.
  • OrthoLite cushioning for all-day comfort.
  • A soft fleece lining keeps it warm and cozy.
  • Moisture-wicking laces and traction outsole helps combat wet weather.
  • Rubber toe bumper, toe cap, and midsole stripes for that signature Converse look.

Specifications

Бренд

Број ASU

7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46), 12 (46.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени