Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Chuck Taylor All Star All Terrain Counter Climate

5,590 ден-30% OFF

SKU: A01381C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

COMFORT-CONSCIOUS, HIKE-MINDED

The Chuck Taylor All Star All Terrain combines protective and warm materials for the always wondering, always wandering creative explorer. Dark, seasonal color and vibrant pop colors make this boot versatile for outdoor and city life. Non-wicking canvas and waterproof leather team up to keep you dry, while a waterproof, warmth-lined bootie provides an extra layer of defense. Complete with a traction outsole to make your dream adventures a reality.
PRODUCT DETAILS
  • High-top boot with non-wicking canvas and waterproof leather upper
  • OrthoLite cushioning for all-day comfort
  • Traction outsole made with rubber scraps from the manufacturing process
  • Internal, lined waterproof bootie for added comfort and warmth
  • Suede, non-wicking star ankle patch

Specifications

Бренд

Број ASU

7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46), 12 (46.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени