Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Buffalo Eyza P Multi

7,830 ден-30% OFF

SKU: 1530205 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

You like it colourful? Then the Eyza P sneaker is just the right shoe for you. With its unique flame design in pastel colours, you will attract attention everywhere you go. The exciting modulated wide sole perfectly rounds off the ’90s look.
Features:
made of recycled calfskin
futuristic chunky sole
made in Portugal
FACTS
Brand: BUFFALO LONDON
Category: Sneakers
Article Code: 1530205
Insole: Textil
Upper: Leder, Textil
Outsole: Synthetik
Inner: Textil

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени