Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Buffalo Eyza P Sneaker Low Multicolor

7,830 ден-30% OFF

SKU: 1530236 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

With the beige look of the Eyza P Sneaker Low, the black flames on the sides really stand out, which turns the shoe into a great eye-catcher. The typically treaded wide sole also wins points with the stylish flame look.
Features:
calf leather in suede look
treaded outsole
flexible lacing
cool design in beige with black flames

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени