Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

BUFFALO CLD Chai Sneakers Low vegan, grey pastel

6,790 ден

SHARE

Опис

Think ahead: the vegan CLD Chai Sneakers Low come in a stylish combination of grey and light blue elements and feature a removable memory foam insole. A high padded shaft provides a soft and comfortable fit. At the same time, the particularly lightweight design makes these the perfect sneakers for everyday wear. Add a subtle and high-quality highlight to your outfits with these breathable sneakers.
Features:
vegan sneakers
with breathable material combination
ultra-lightweight for exceptional comfort
removable memory foam insole

PETA approved

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени