Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

SUEDE SK8-HI PLATFORM 2.0 SHOES Black

4,952.00 ден

SKU: VN0A3TKN6BT1 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

A lace-up, high top shoe, the Vans Sk8-Hi Platform 2.0 features padded collars for extra comfort and a platform signature rubber waffle outsole give this shoe a firmer grip.

Composition: SUEDE, CANVAS

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени