Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Aspha Quilt Bootie Flat vegan, black

5,243 ден-30% OFF

SHARE

Опис

With the Aspha Quillt Bootie you are fashionably well equipped for cold days. It scores with a stylish zipper and a comfortable fit. The padded insole can be removed if necessary. Combine the cool bootie with black leggings, an oversized sweater and a long parka for a relaxed, casual look.
Features:
monochrome in black
removable insole
with zipper
6.5 cm high block heel

PETA approved

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени