Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

BUFFALO Aspha NC Mid Laceup Ankle-Boot rose

4,890 ден-30% OFF

SHARE

Опис

Looking for a stunning essential? Stylishly draw all eyes to you with the Aspha NC Mid Laceup Ankle Boot in delicate pink. The deep treaded sole makes the vegan boot with its chunky design in a girly fashion colour a hip it-piece for fashionistas like you. The boot features a comfortable memory foam cover sole that can be conveniently removed if needed.
Features:
Ankle boots in vegan nubuck leather look
Memory foam sole for a high level of comfort
removable cover sole

Peta-approved

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени