Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Buffalo Aspha Cream

3,495 ден

SKU: 1622064-CRE Категории , , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

This beige ASPHA NC MID bootie is a piece with a high trend factor. The 6.5-cm platform sole ensures a stylish appearance. Thanks to its monochrome look, you can match it with all your outfits.
Features:
Nappa leather look in beige
6.5-cm platform sole
removable foam midsole
veganPeta approved
FACTS
Brand: BUFFALO
Category: Unisex
Article Code: 1622064
Upper: leather imitation
Outsole: Synthetik

Specifications

Бренд

Број EU

37, 38, 39

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени