Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

BUFFALO Aspha Com1 Ankle-Boot vegan, black

8,300 ден

SHARE

Опис

Tough biker chicks are getting weak by the sight of this Aspha Com1 ankle boot. The treaded, chunky bottom sole and the black design will melt the heart of every badass girl. You will land on cloud nine with this statement piece even though the cool buckle will try its best to keep you on the ground!
Features:
black Nappa leather look and textile
vegan
buckles and branding details
treaded platform sole
memory foam

Peta approved

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени