Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Utility All Terrain Chuck Taylor All Star Black

7,990 ден

SKU: 168864C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

ALL-WEATHER ALL STAR.

The Chuck Taylor All Star All Terrain High Top was born ready. A waterproof leather build and moisture wicking laces help keep you dry, while a warm lining helps lock in heat. Reflective details add a touch of visibility and style. And, last but not least, an all-new traction outsole comes ready to tread.
  • High top, waterproof leather boots with wraparound laces.
  • Insulating inner bootie.
  • D-ring lacing system with moisture wicking laces.
  • Reflective details.
  • Iconic Chuck Taylor ankle patch.

Specifications

Бренд

Број ASU

7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46), 12 (46.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени