Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
 • ден MKD
 • € EUR
Купи!

U Comms Pouch 2.0 Fire Opal

1,320 ден-30% OFF

На залиха

SHARE

Опис

NO HASSLE.

Sized small for simplicity, the Converse Comms Pouch 2.0 brings it. A durable, all-over ripstop build is outfitted with a removable shoulder strap for a custom fit. With a transparent back panel that allows you to check your phone with ease, and a removable carabiner to let you attach what you want. Get after it.

Details

 • 100% recycled polyester crossbody bag with adjustable shoulder strap
 • Transparent back panel for quick smartphone access
 • Zippered main pocket for valuables
 • Removable carabiner allows for attachments
 • Adjustable drawcords for custom fit
 • Max. strap length: 
  143 cm
 • Product weight: 
  110 g
 • Dimensions: 
  12 x 17,5 x 3 cm

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени