Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

TO THE RIM GRAPHIC HOODIE BLACK

2,793 ден-30% OFF

SKU: 10022941-A02 Категории , , ,
SHARE

Опис

TO THE RIM.

We pay homage to our basketball heritage on this classic graphic hoodie. An ombré sky and our iconic Star Chevron serve as a backdrop to a towering hoop. With a drawstring adjustable hood, kanga pocket, and ribbed knit cuffs and hem, all you have to do is take the shot.

• Standard fit, poly cotton fleece pullover hoodie with center-front graphic treatment
• Drawstring adjustable hood for custom styling
• Soft, ribbed knit cuffs and hem for a classic look
• Front kanga pocket for easy access

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени