Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

FREE HAND BACKPACK ORANGE

2,370 ден-30% OFF

На залиха

SKU: VN0A5I1DBM51 Категории , ,
SHARE

Опис

The classic tote bag meets a fashion-forward backpack with the Free Hand Backpack. A canvas tote backpack with adjustable web straps, this versatile bag goes from school to the store and beyond. An exterior zippered pocket, our iconic logo patch and an allover checkerboard print round out the design.

• DIMENSIONS – 31,8 H x 25,4 W x 8,3 D cm

Composition: SHELL: 65% COTTON, 35% POLYESTER, LINING: 100% POLYESTER, Exclusive of decoration

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени