Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

FLYING V LEGGING SHORTS BLACK

2,090 ден

SKU: VN0A4Q4BBLK1 Категории , ,
SHARE

Опис

The Flying V Legging Short is a 93% cotton, 7% elastane high-rise legging short with a simple logo screen print at the leg. Model is 178 cm tall, has a 58 cm waist, and is wearing a size Small.
•Inseam: 22.9 cm

Composition: 93% Cotton 7% Elastane

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени