Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Flying Chuck Tee White

1,113 ден-30% OFF

SKU: 10023461-A01 Категории , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

NEW HEIGHTS.

A Chuck Taylor All Star sneaker sails high above the horizon as a kite, giving this graphic tee a nostalgic, summer-ready spin. The playful feel pairs perfectly with bold colors, short sleeves, and a crew neck on soft cotton jersey.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Standard fit, cotton jersey tee with graphic treatment
  • Nostalgic, summer-inspired artwork
  • Rubber ink print is durable but flexible
  • Ribbed knit collar and short sleeves for a classic look
  • 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени