Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

FLAME CHECK CREW SOCKS

1,090.00 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Flame Check Crew Sock is a 65% cotton, 23% nylon, 7% polyester, 4% elastodiene, and 1% elastane crew sock with flame and checkerboard jacquard art and an embroidered Vans logo.

Composition: 65% Cotton 23% Nylon 7% Polyester 4% Elastodiene 1% Elastane

Specifications

Бренд

ВАНС чорапи големина

6.5 – 9, 9.5 – 13

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени