Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Embroidered Drawcord Shorts Natural Heather

1,743 ден-30% OFF

SKU: 10023282-A02 Категории , , ,
SHARE

Опис

ESSENTIALS ELEVATED.

The Embroidered Star Chevron French Terry Short introduces an embroidered Star Chevron logo to one of our most popular fits. French Terry feels lightweight and comfortable, from the adjustable self-fabric waistband down, while side slit pockets help store valuables.
WHY YOU SHOULD BE DOWN
  • Classic fit, French Terry short with embroidered Star Chevron
  • Adjustable drawstring elastic waist for custom fit
  • Side slit and back patch pockets for storage
  • Drawcord elastic waist
  • 72% COTTON, 8% COTTON (ORGANIC), 11% POLYESTER (RECYCLED), 9% POLYESTER

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 1

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени