Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

DIG IN GRAPHIC TEE WHITE

1,113 ден-30% OFF

SKU: 10022938-A01 Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

DIG IN.

Fun graphics let you play with your food while a subtle Star Chevron keeps it Converse. Short sleeves, a crew neck, and soft cotton jersey makes for a well-balanced tee you can wear anytime.

• Standard fit cotton jersey tee with dinner plate graphic treatment
• Rubber ink print is durable but flexible
• Ribbed knit collar and short sleeves for a classic look
• Center-front graphic placement for maximum exposure

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени