Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Converse GF CORE Short Blue

1,095.00 ден

SKU: 10203C-441 Категории , , , Ознака:
SHARE

Specifications

Бренд

Материјал

65% памук, 35% полиестер

Големина облека

XS, S, M

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени