Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CLD Chai BUFFALO

3,495 ден

SHARE

Опис

Realise your unique style with our legendary bestseller CLD Chai Sneaker Low. The chunky platform sole and comfortable, lightweight design make for a walk on clouds. This makes the vegan fashion sneaker a stylish companion for every occasion. At the same time, the memory foam insole and removable footbed ensure a high level of comfort.
Features:
vegan faux nappa leather
pleasant lightness
memory foam for a perfect fit
removable footbed

Peta-approved

FACTS
Brand: BUFFALO
Category: Vegan
Article Code: 1630761
Insole: Textil
Upper: leather imitation
Outsole: PU, Synthetik
Inner: Polyester, Synthetik, Textil

Specifications

Бренд

Број EU

35, 36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени