Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

CHUCK TAYLOR ALL STAR PLATFORM CANVAS WHITE

5,590 ден

SKU: 560846C Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

UP HIGH.

A canvas upper and double-stacked sole elevates the iconic, high-top look. With classic Chuck Taylor All Star design elements, like a star ankle patch and “All Star” license plate on the heel. EVA cushioning keeps it comfortable. Get lifted

• High-top, platform shoe with canvas upper
• Elevated platform sole for added height
• Classic star ankle patch
• Lace-up style for adjustable fit
• EVA cushioning for comfort

Specifications

Бренд

Број WAS

36 (5.5), 36.5 (6), 37 (6.5), 37.5 (7), 38 (7.5), 39 (8), 39.5 (8.5), 40 (9), 41 (9.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

WAS

БРОЈ USБРОЈ EUДолжина на стапало
53522 cm
5.53622.5 cm
636.523 cm
6.53723.5 cm
737.524 cm
7.53824.5 cm
83924.5 cm
8.539.525 cm
94025.5 cm
9.54126 cm
1041.526.5 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени