Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Chuck Taylor All Star Metallic Low Silver

1,480 ден-63% OFF

SKU: 153180C Категории , Ознаки: , , ,
SHARE

Опис

The Converse Chuck Taylor All Star is the most iconic sneaker in the world, and this pair takes it to the next level with a cool metallic finish in seasonally-appropriate colours. As always, there’s the unmistakable silhouette, star-centred ankle patch and vulcanised rubber sole.

Specifications

Бренд

Боја

Сребрена

Број Converse

9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени