Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Chuck Taylor All Star Lugged Winter 2.0 TAUPE/CHOCOLATE

5,173 ден-30% OFF

SKU: A01329C Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

Converse Chuck Taylor All Star Lugged 2.0 Leather sneakers made of leather and textile materials with comfortable OrthoLite sockliner, GORE-TEX waterproof coating and rubber outsole.
Furry interior at the ankle for extra warmth.

Platform height: 3.5 cm

Specifications

Бренд

Број ASU

3.5 (36), 4 (36.5), 4.5 (37), 5 (37.5), 5.5 (38), 6 (39), 6.5 (39.5), 7 (40)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени