Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

CHUCK TAYLOR ALL STAR LUGGED 2.0 COUNTER CLIMATE Bone

6,090 ден-30% OFF

SKU: A00910C Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

EMBRACE THE ELEMENTS.
Lugged Chucks are back and ready to take on the season. Now with a taller rubber sidewall for added protection and bold, chevron-inspired tread for style and stability. Waterproof canvas and a gusseted tongue join forces to keep the elements out, while a soft fleece lining helps to keep you comfortable.
• Extra high-top booth with waterproof canvas upper
 • OrthoLite cushioning for all-day comfort
 • A soft fleece lining keeps it warm and cozy
 • Lugged rubber outsole with chevron-inspired tread for enhanced traction
 • A gusseted tongue and wraparound laces for a secure, weather-ready fit

Specifications

Бренд

Број ASU

3.5 (36), 4 (36.5), 4.5 (37), 5 (37.5), 5.5 (38), 6 (39), 6.5 (39.5), 7 (40)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени