Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Chuck Taylor All Star Construct Cyber Grey

4,123 ден-30% OFF

SKU: A05116C Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

ROUGHER. TOUGHER.
A taller, tougher pair of Chucks to sink your feet into. The icon turns to ’80s court shoes, borrowing a bigger cupsole, to pack a punch. Heritage elements are still in full effect—the pinstripes, rubber toe cap, and toe bumper remain—but they’re kicked up a notch. The traditional diamond outsole pattern gets an overlay of herringbone texture to enhance traction. Deco stitching gives the style a crafted hit, while a sturdy, rubber midsole and forefoot overlay create a taller, higher look to help give you more durability and visibility as you make moves.
PRODUCT DETAILS
High-top shoe with cotton canvas upper
Lightweight EVA midsole with OrthoLite cushioning
Outsole has herringbone-patterned overlay for enhanced traction
Rubber midsole and forefoot overlay for more durable look and feel
Elevated heritage details: polyester lace, aluminum eyelets, fused ankle patch

Specifications

Бренд

Број LU

40 (7), 40.5 (7.5), 41 (8), 42 (8.5), 42.5 (9), 43 (9.5), 44 (10), 44.5 (10.5), 45 (11), 46 (11.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени