Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

BUFFALO CLD Chai Street low top vegan, cream

8,600 ден

SKU: 1630426 Категории , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

This classic is a definitive must-have for every wardrobe and dances perfectly at any party: the CLD Chai low top with the iconic street style knows how to convince with its stylish design in cream. Mesh lining and a removable footbed, as well as a memory foam insole, ensure the necessary comfort with every step—it doesn’t get more cool and casual than this!
Features:
vegan synthetic leather-look
classic chunky design with extra-wide outsole
cream with white branding contrastsPeta approved
FACTS
Brand: BUFFALO
Category: New
Article Code: 1630426
Heel Height: 5.0000 CENTIMETER
Plateau Height: 2.5000 CENTIMETER
Insole: textile
Upper: leather imitation
Outsole: PU
Inner: textile

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени