Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

BUFFALO Classic SND Sneakers Low, black

9,990 ден

SHARE

Опис

With the Classic SND Sneakers Low, we present a chunky silhouette in high-quality leather with LWG certification. Thanks to a stylish platform sole and extra-wide straps, this design evokes a unique style that creates the perfect setting for your look. The sandals are made in Europe and can be combined to perfection with any spring outfit.
Features:
stylish platform sandals made of high-quality leather
with “Gold” LWG certification
made in Europe

Specifications

Бренд

Број EU

36, 37, 38, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени