Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Authentic Black Mono

3,000.00 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Vans Authentic is a lace-up, low top shoe with classic stitching, flag branding and a waffle thread sole for firmer grip.

Composition: 100% Canvas

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46, 47

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени