Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

ARCADE RETRO GRAPHIC CREW BLACK

2,583 ден-30% OFF

SKU: 10023950-A01 Категории , , ,
SHARE

Опис

PLAYBACK.

The ’90s are back in this vintage graphic crew that takes inspiration from old-school gaming. Brightly-colored neon lighting lends its sleek lines and bright energy to our familiar Converse wordmark. Classic sweatshirt features like a crew neck, ribbed knit edges, and soft fleece keep this style game-ready so you can play on.

PLAYBACK.

The ’90s are back in this vintage graphic crew that takes inspiration from old-school gaming. Brightly-colored neon lighting lends its sleek lines and bright energy to our familiar Converse wordmark. Classic sweatshirt features like a crew neck, ribbed knit edges, and soft fleece keep this style game-ready so you can play on.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени