Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Wordmark Legging Black

1,533 ден-30% OFF

SKU: 10020878-A01 Категории , ,
SHARE

Опис

ALL DAY EVERYDAY.

The Converse wordmark legging maybe some of our most comfortable ever. With a mixture of cotton and stretch material, these leggings adapt to your shape. These will become your go-to day in and out.
PRODUCT DETAILS
  • Stretch material leggings.
  • Standard comfortable fit.
  • Converse wordmark on the leg.
  • 87% Cotton, 13% Spandex mix.
  • 87% COTTON, 13% SPANDEX (ELASTANE)

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени